Vlasový doplněk - gumička 48 ks
Kód produktu: W033491
Slevová skupina: A
Vlasový doplněk - gumička 48 ks.
Podobné produkty
Popis produktu
Vlasový doplněk - gumička 48 ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W033491 |
| Ean produktu | 8590331974146 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.5 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 23.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 59.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.14514 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96151900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

