Vodní hra 6,6x7 cm
Kód produktu: W036541
Slevová skupina: A
- Výprodej
Vodní hra. Rozměry 6,6x7x1 cm. 24 ks display box. 3 varianty - safari, moře, doprava.
Podobné produkty
Popis produktu
Vodní hra. Rozměry 6,6x7x1 cm. 24 ks display box. 3 varianty - safari, moře, doprava.Parametry produktu
| Kód produktu | W036541 |
| Ean produktu | 8590331979004 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 25.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 6.6 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Délka balení: | 24.0 cm |
| Šířka balení: | 8.0 cm |
| Výška balení: | 21.0 cm |
| Délka kartonu: | 67.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 54.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.09769 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 216 |
| Balení velké: | 432 |
| Země původu: | CN |

