Vodní pistole set 2 ks
Kód produktu: W057448
Slevová skupina: A
- Novinka
Vodní pistole set. Balení obsahuje 2 ks, zelenou a modrou pistoli. Objem nádržky 100 ml.
Podobné produkty
Popis produktu
Vodní pistole set. Balení obsahuje 2 ks, zelenou a modrou pistoli. Objem nádržky 100 ml.Parametry produktu
| Kód produktu | W057448 |
| Ean produktu | 8590331047871 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.4 cm |
| Výška výrobku: | 3.8 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08168 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030081 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

