Vodní pistole Eva 37 cm - tlustá
Kód produktu: W116382
Slevová skupina: A
Vodní stříkací pistole Eva je zábavný doplněk k tomu správnému vodnímu dovádění. Modrá, zelená, nebo žlutá barva. Rozměr: 37 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Vodní stříkací pistole Eva je zábavný doplněk k tomu správnému vodnímu dovádění. Modrá, zelená, nebo žlutá barva. Rozměr: 37 cmParametry produktu
| Kód produktu | W116382 |
| Ean produktu | 8590331163823 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 5.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 37.0 cm |
| Délka balení: | 21.0 cm |
| Šířka balení: | 38.0 cm |
| Výška balení: | 31.0 cm |
| Délka kartonu: | 67.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 81.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.18452 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

