Vodní pistole s nádržkou 44 cm
Kód produktu: W118258
Slevová skupina: A
Vodní pistole s nádržkou. Velikost 44 cm. Pumpovací. 2 varianty - modrá, bílá.
Podobné produkty
Popis produktu
Vodní pistole s nádržkou. Velikost 44 cm. Pumpovací. 2 varianty - modrá, bílá.Parametry produktu
| Kód produktu | W118258 |
| Ean produktu | 8590331182589 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 26.5 cm |
| Šířka výrobku: | 50.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 8.0 cm |
| Šířka balení: | 50.0 cm |
| Výška balení: | 27.0 cm |
| Délka kartonu: | 51.5 cm |
| Šířka kartonu: | 45.5 cm |
| Výška kartonu: | 26.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06210 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030081 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

