Voskovky 24 ks
Kód produktu: W831115
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Voskovky 24ksParametry produktu
| Kód produktu | W831115 |
| Ean produktu | 8590331329502 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.5 cm |
| Výška kartonu: | 29.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.03538 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96099090 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

