Vyškrabovací notes 20x13,5cm /12 listů
Kód produktu: W892009
Slevová skupina: A
Vyškrabávací notes 20x13,5 cm • 12 listů + vyškrabovací tyčinka
Podobné produkty
Popis produktu
Vyškrabávací notes 20x13,5 cm • 12 listů + vyškrabovací tyčinkaParametry produktu
| Kód produktu | W892009 |
| Ean produktu | 8590331244607 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.3 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04375 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 200 |
| Země původu: | CN |

