Vyškrabovací notes Krtek / 8 listů
Kód produktu: W016890
Slevová skupina: B
Vyškrabovací notes Krteček. 8 listů.
Podobné produkty
Popis produktu
Vyškrabovací notes Krteček. 8 listů.Parametry produktu
| Kód produktu | W016890 |
| Ean produktu | 8590331937998 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 20.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.7 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 20.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.02700 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 10 |
| Balení velké: | 100 |
| Země původu: | CN |

