OKTO výtvarná sada ”Hvězdná noc” 30x40 cm
Kód produktu: W031039
Slevová skupina: B
OKTO výtvarná sada ”Hvězdná noc”. Motiv malba Hvězdná noc od malíře Vincenta van Gogha. Úroveň obtížnosti 4/5. Samotvrdnoucí hmota (air clay), ...
Podobné produkty
Popis produktu
OKTO výtvarná sada ”Hvězdná noc”. Motiv malba Hvězdná noc od malíře Vincenta van Gogha. Úroveň obtížnosti 4/5. Samotvrdnoucí hmota (air clay), malování prsty. Velikost plátna 30x40 cm. Obsah balení - plátno, obrázkový návod, tvarovací nástroj, samotvrdnoucí hmota.Parametry produktu
| Kód produktu | W031039 |
| Ean produktu | 4820199475375 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 41.5 cm |
| Šířka výrobku: | 31.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 32.0 cm |
| Šířka kartonu: | 48.0 cm |
| Výška kartonu: | 43.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06605 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 10 |
| Země původu: | UA |

