Zábavné oblékání navlékání 60 dílků
Kód produktu: W056384
Slevová skupina: C
Malé děti stráví nekonečné hodiny krásným oblékáním holčičky nebo chlapečka (oboustranně potištěná deska na navlékání). Tato roztomilá hra s ...
Podobné produkty
Popis produktu
Malé děti stráví nekonečné hodiny krásným oblékáním holčičky nebo chlapečka (oboustranně potištěná deska na navlékání). Tato roztomilá hra s navlékáním je tak bohatá na doplňky, že se děti mohou pořádně odvázat. Při hraní této jedinečné a zajímavé hry s nitěmi si děti zlepšují jemnou motoriku, koordinaci rukou a očí, kognitivní myšlení, vizuální vnímání, řešení problémů, trpělivost a soustředění. Je to zábavný způsob, jak se děti mohou učit při hře. Je to klasická hračka na navlékání, kterou siParametry produktu
| Kód produktu | W056384 |
| Ean produktu | 4019359881013 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 33.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 35.5 cm |
| Šířka kartonu: | 52.5 cm |
| Výška kartonu: | 42.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

