Zástěrka oboustranná L (55x40cm)
Kód produktu: W811490
Slevová skupina: A
Oboustranná zástěrka na výtvarnou výchovu má zavazování v pase, na přední části má 3 kapsičky. Už žádné ušpiněné trička ani kalhoty při malování vašich ratolestí.
Podobné produkty
Popis produktu
Oboustranná zástěrka na výtvarnou výchovu má zavazování v pase, na přední části má 3 kapsičky. Už žádné ušpiněné trička ani kalhoty při malování vašich ratolestí.Parametry produktu
| Kód produktu | W811490 |
| Ean produktu | 8590331322565 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06300 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 62114310 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

