Záznamová kniha LUX A5 96 listů, linkovaná, mix 16 motivů
Kód produktu: W045722
Slevová skupina: C
- Novinka
Záznamová kniha LUX A5 96 listů, linkovaná, mix 16 motivů
Podobné produkty
Popis produktu
Záznamová kniha LUX A5 96 listů, linkovaná, mix 16 motivůParametry produktu
| Kód produktu | W045722 |
| Ean produktu | 8606003425806 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | ČR |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | CZ |

