Zvýrazňovač sada 3ks
Kód produktu: W812714
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Zvýrazňovače 3ks • Klínový hrot (3mm) • Velikost zvýrazňovače 13,5cm • 3 barvy (žlutá, růžová, oranžová)Parametry produktu
| Kód produktu | W812714 |
| Ean produktu | 8590331244461 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka kartonu: | 62.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.5 cm |
| Výška kartonu: | 51.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.08491 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96082000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

