26100NP Bazén Happy crab 183x51cm
Kód produktu: W010587
Slevová skupina: A
- Výprodej
Podobné produkty
Popis produktu
průměr: 1,83 m, hloubka: 0,51 m, objem vody při naplnění z 80%: 880 lParametry produktu
| Kód produktu | W010587 |
| Ean produktu | 6941057420455 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.0 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 31.5 cm |
| Šířka kartonu: | 24.5 cm |
| Výška kartonu: | 37.1 cm |
| Objem kartonu: | 0.02863 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 2 |
| Země původu: | CN |

