57181NP Bazén 229x147x46cm
Kód produktu: W157181
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Rodinný bazén, velikost: 229 x 147 x 46 cm, objem 600 l, výška stěny 33 cm, vypouštěcí ventil, 2 vzduchové komory, materiál: vinyl 0,33 mm, opravná sadaParametry produktu
| Kód produktu | W157181 |
| Ean produktu | 6941057401072 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.7 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 36.0 cm |
| Výška výrobku: | 31.0 cm |
| Délka balení: | 13.0 cm |
| Šířka balení: | 36.0 cm |
| Výška balení: | 30.0 cm |
| Délka kartonu: | 39.8 cm |
| Šířka kartonu: | 36.9 cm |
| Výška kartonu: | 31.8 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04700 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 3 |
| Země původu: | CN |

