55944 Dětský potápěčský set Shark
Kód produktu: W155944
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Dětský potápěčský set Shark. Balení obsahuje šnorchl a brýle.Parametry produktu
| Kód produktu | W155944 |
| Ean produktu | 6941057408330 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 49.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 8.0 cm |
| Šířka balení: | 22.0 cm |
| Výška balení: | 50.0 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 22.8 cm |
| Výška kartonu: | 35.2 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04400 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95062900 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

