56253NP Kruh nafukovací srdce
Kód produktu: W034114
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
velikost 94cmx89cmx25cmParametry produktu
| Kód produktu | W034114 |
| Ean produktu | 6941057425702 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 9+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.7 cm |
| Šířka kartonu: | 11.1 cm |
| Objem kartonu: | 0.00330 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

