59065NP Nafukovací míč Jumbo
Kód produktu: W159065
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Obří nafukovací míč Jumbo k vodě, děti ho budou milovat. Pokud se chystáte k vodě, určitě si nezapomeňte vzít nafukovacím míč. S ním vás zábava nemine! Rozměr: 107 cmParametry produktu
| Kód produktu | W159065 |
| Ean produktu | 6941057402147 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 36+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka kartonu: | 43.9 cm |
| Šířka kartonu: | 29.9 cm |
| Výška kartonu: | 28.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03675 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

