56508NP Volejbal do vody
Kód produktu: W156508
Slevová skupina: A
S touto nafukovací volejbalovou sadou můžete zažít velké zápasy plné napětí a zábavy. Sestavte s kamarády nebo v rodině více mužstev a uspořádejte ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
S touto nafukovací volejbalovou sadou můžete zažít velké zápasy plné napětí a zábavy. Sestavte s kamarády nebo v rodině více mužstev a uspořádejte velký volejbalový turnaj. Součástí sady je i nafukovací míč a opravná sada. Součástí balení taška a nafukovací míč. barva oranžovo/žlutá velikost (dxšxv): 239 x 64 x 91 cm síla stěny 0,25mm hmotnost: 1,5 kg základně otvory pro ukotvení závaží. Doporučený věk: 6 letParametry produktu
| Kód produktu | W156508 |
| Ean produktu | 6941057402215 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.1 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 8.0 cm |
| Šířka balení: | 24.0 cm |
| Výška balení: | 23.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.8 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03042 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

