58507NP Branka na vodní pólo
Kód produktu: W158507
Slevová skupina: A
Užívej si letní radovánky s tímto super setem! Branku na vodní pólo lze využít ve vodě, na zahradě i doma! Obsah balení: nafukovací branka ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Užívej si letní radovánky s tímto super setem! Branku na vodní pólo lze využít ve vodě, na zahradě i doma! Obsah balení: nafukovací branka míč 2 kotvy opravná sada na zalepení Rozměry: 140 x 89 x 81 cmParametry produktu
| Kód produktu | W158507 |
| Ean produktu | 6941057402239 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.7 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 9.0 cm |
| Šířka balení: | 27.0 cm |
| Výška balení: | 24.0 cm |
| Délka kartonu: | 52.9 cm |
| Šířka kartonu: | 27.7 cm |
| Výška kartonu: | 25.4 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03700 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

