Produkt byl přidán do oblíbených
56822NP Chladnička nafukovací
Kód produktu: W156822
Slevová skupina: A
Nafukovací plovoucí bar je ideální pro chlazení nápojů při relaxaci v bazénu. Vychutnejte si osvěžující nápoj i ve vodě! průměr 89 cm 5 ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací plovoucí bar je ideální pro chlazení nápojů při relaxaci v bazénu. Vychutnejte si osvěžující nápoj i ve vodě! průměr 89 cm 5 držáků na nápoje, 2 přihrádky, 2 postranní madla kapacita až na 24 plechovek nápojů 3 nafukovací komory materiál vinyl 0,4 mm součástí sada na opravyParametry produktu
| Kód produktu | W156822 |
| Ean produktu | 6941057402321 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,300 Kg |
| Doporučený věk: | adult |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.3 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Délka kartonu: | 52.9 cm |
| Šířka kartonu: | 27.7 cm |
| Výška kartonu: | 25.4 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03722 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

