57156NP Nafukovací bazének s duhou 147x130x86 cm
Kód produktu: W004332
Slevová skupina: A
- Výprodej
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Bazén s duhou a s rozprašovačem vody. Velikost 147 x 130 x 86 cm, 0,25 mm vinyl, objem 84 l při výšce hladiny 10 cm, opravný setParametry produktu
| Kód produktu | W004332 |
| Ean produktu | 6941057417219 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.7 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 35.6 cm |
| Šířka kartonu: | 27.7 cm |
| Výška kartonu: | 31.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03106 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

