Bazén dětský Krtek 120x20 cm
Kód produktu: W170501
Slevová skupina: B
Je horko a Krteček to vyřešil po svém. Přidáte se k němu? Dětský nafukovací bazén s motivem Krtečka pro horké letní dny. Rozměr: 122 x 20 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Je horko a Krteček to vyřešil po svém. Přidáte se k němu? Dětský nafukovací bazén s motivem Krtečka pro horké letní dny. Rozměr: 122 x 20 cmParametry produktu
| Kód produktu | W170501 |
| Ean produktu | 8590331705016 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1-3 |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 35.0 cm |
| Délka balení: | 4.0 cm |
| Šířka balení: | 25.0 cm |
| Výška balení: | 38.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 26.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05168 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

