57555NP Nafukovací mořská želva
Kód produktu: W157555
Slevová skupina: A
Velká nafukovací želva se postará o pořádnou zábavu u vody, na dovolené i koupališti! Díky tvaru a stabilnímu rozpoložení si můžeš dopřát relax a ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Velká nafukovací želva se postará o pořádnou zábavu u vody, na dovolené i koupališti! Díky tvaru a stabilnímu rozpoložení si můžeš dopřát relax a nechat se unášet vlnami! 2 nafukovací komory 2 pevná držadla bez obsahu ftalátů obsahuje záplatu pro rychlé zalepení Rozměry: 191 x 170 cm Doporučený věk: od 3 let Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.Parametry produktu
| Kód produktu | W157555 |
| Ean produktu | 6941057402994 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.8 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 41.9 cm |
| Šířka kartonu: | 27.7 cm |
| Výška kartonu: | 25.1 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02913 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

