Sada na potápění chobotnice - Český obal
Kód produktu: W005020
Slevová skupina: A
Podaří se ti vylovit veselou chobotničku ze dna bazénu? Za jak dlouho zvládneš vylovit všechny? Rozvíjej si své plavecké dovednosti formou zábavné ...
Podobné produkty
Popis produktu
Podaří se ti vylovit veselou chobotničku ze dna bazénu? Za jak dlouho zvládneš vylovit všechny? Rozvíjej si své plavecké dovednosti formou zábavné hry! Balení obsahuje 6 chobotnic. Doporučený věk: od 6 letParametry produktu
| Kód produktu | W005020 |
| Ean produktu | 8590331907670 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 23.5 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 81.0 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 65.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.13689 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95062900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

