58263NP Nafukovací kruh s držadly
Kód produktu: W158263
Slevová skupina: A
Užívej si relax a nech se unášet vlnami s nafukovacím kruhem se stylovým motivem! Madla pro snadné udržení Vyrobeno z vinylu o tloušťce 0.25mm ...
Podobné produkty
Popis produktu
Užívej si relax a nech se unášet vlnami s nafukovacím kruhem se stylovým motivem! Madla pro snadné udržení Vyrobeno z vinylu o tloušťce 0.25mm bez obsahu ftalátů Nosnost: max. 80kg Velikost: průměr 97 cm Varianty: barevné listy, plameňáci, palmové listy Doporučený věk: 9–12Parametry produktu
| Kód produktu | W158263 |
| Ean produktu | 6941057452630 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 9+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 5.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Délka balení: | 5.0 cm |
| Šířka balení: | 20.0 cm |
| Výška balení: | 18.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.7 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 20.6 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02419 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

