Produkt byl přidán do oblíbených
58535NP Nafukovací delfín
Kód produktu: W158535
Slevová skupina: A
Je nafukovací hračka vhodná jak do bazénu, tak na jezero nebo do moře. Tvar delfína je přizpůsobený tak, aby umožňoval pohodlné sezení pro jedno ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Je nafukovací hračka vhodná jak do bazénu, tak na jezero nebo do moře. Tvar delfína je přizpůsobený tak, aby umožňoval pohodlné sezení pro jedno dítě. Delfín je opatřen na bocích držátky. rozměry 175 x 66 cm materiál vinyl ( 0.25mm ) opravná sada v příslušenství madla 2x doporučený věk 3+Parametry produktu
| Kód produktu | W158535 |
| Ean produktu | 6941057455358 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Délka balení: | 7.0 cm |
| Šířka balení: | 20.0 cm |
| Výška balení: | 19.0 cm |
| Délka kartonu: | 39.2 cm |
| Šířka kartonu: | 22.1 cm |
| Výška kartonu: | 20.6 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01785 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

