58660EU Vesta Pool School
Kód produktu: W158660
Slevová skupina: A
Žlutá nafukovací vesta usnadní výuku plavání dětem. Dodatečnou bezpečnost zajišťují 3 vzduchové komory včetně nafukovacího límce a materiál o ...
Podobné produkty
Ke stažení (2)
Popis produktu
Žlutá nafukovací vesta usnadní výuku plavání dětem. Dodatečnou bezpečnost zajišťují 3 vzduchové komory včetně nafukovacího límce a materiál o tloušťce 0,25 mm. Velikost 50 x 47 cm. Nosnost 18 - 30 Kg Vestu můžete k tělu přitáhnout pomocí dvou nastavitelných rychloupínacích spon. Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W158660 |
| Ean produktu | 6941057456607 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 3.5 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Délka balení: | 4.0 cm |
| Šířka balení: | 13.0 cm |
| Výška balení: | 19.0 cm |
| Délka kartonu: | 34.5 cm |
| Šířka kartonu: | 26.5 cm |
| Výška kartonu: | 25.8 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02359 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95062900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

