Nafukovací míč Krtek 51 cm
Kód produktu: W005806
Slevová skupina: B
Nafukovací míč patří k hračkám, které v létě nesmí chybět u žádné vody! Užij si letní radovánky společně s Krtečkem a jeho kamarády! Velikost: 50 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací míč patří k hračkám, které v létě nesmí chybět u žádné vody! Užij si letní radovánky společně s Krtečkem a jeho kamarády! Velikost: 50 cmParametry produktu
| Kód produktu | W005806 |
| Ean produktu | 8590331910762 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 15.5 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 24.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02916 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95066200 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

