59252NP Nafukovací kruh PNEUMATIKA
Kód produktu: W159252
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací kruh v podobě pneumatiky se bude v létě u vody báječně hodit. Plovací kruh Pneumatika je vyroben z kvalitního vinylu a je o velikosti 91 cm pro děti od 9 let.Parametry produktu
| Kód produktu | W159252 |
| Ean produktu | 6941057459257 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 108m |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka balení: | 2.0 cm |
| Šířka balení: | 17.0 cm |
| Výška balení: | 30.0 cm |
| Délka kartonu: | 31.4 cm |
| Šířka kartonu: | 19.0 cm |
| Výška kartonu: | 28.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01671 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

