59256NP Nafukovací kruh Stargaze
Kód produktu: W159256
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Velký nafukovací kruh Stargaze 59256 od Intexu je ideálním doplňkem k vodě. S kruhem Stargaze si u vody zařádí především ti starší a odrostlejší plavci......je to super maxi kruh a bude vás bavit!Parametry produktu
| Kód produktu | W159256 |
| Ean produktu | 6941057401126 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 108m |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 4.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Délka balení: | 5.0 cm |
| Šířka balení: | 17.0 cm |
| Výška balení: | 30.0 cm |
| Délka kartonu: | 43.9 cm |
| Šířka kartonu: | 29.5 cm |
| Výška kartonu: | 26.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03432 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

