59262NP Nafukovací kruh Neon Frost
Kód produktu: W159262
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací kruh NEON FROST 91cm, max. nosnost 60 kg, assort 3 barvy: žlutá, zelená, růžováParametry produktu
| Kód produktu | W159262 |
| Ean produktu | 6941057452623 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 9+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka balení: | 2.0 cm |
| Šířka balení: | 17.0 cm |
| Výška balení: | 30.0 cm |
| Délka kartonu: | 30.9 cm |
| Šířka kartonu: | 19.4 cm |
| Výška kartonu: | 25.4 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01523 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

