Produkt byl přidán do oblíbených
59720EU Nafukovací lehátko Fashion
Kód produktu: W159720
Slevová skupina: A
Užij si ve vodě spoustu legrace se stylovým lehátkem nebo si dopřej chvilky odpočinku a nech se unášet vlnami! komfortní nafukovací podhlavník ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Užij si ve vodě spoustu legrace se stylovým lehátkem nebo si dopřej chvilky odpočinku a nech se unášet vlnami! komfortní nafukovací podhlavník 2 nafukovací komory výrobek je bez obsahu ftalátů vyrobeno z kvalitního vinylu samolepící záplata součástí Nosnost: 100 kg Rozměry: 183 x 69 cmParametry produktu
| Kód produktu | W159720 |
| Ean produktu | 6941057408859 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Teenagera |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka balení: | 2.0 cm |
| Šířka balení: | 26.0 cm |
| Výška balení: | 32.0 cm |
| Délka kartonu: | 51.0 cm |
| Šířka kartonu: | 25.5 cm |
| Výška kartonu: | 27.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03511 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

