Tenis soft set 49 cm
Kód produktu: W118216
Slevová skupina: A
Soft tenis - nenáročná hra pro dva hráče na dovolenou nebo na zahradu, kterou se naučí i menší děti. Oblíbená hra zajistí zábavu pro děti i ...
Podobné produkty
Popis produktu
Soft tenis - nenáročná hra pro dva hráče na dovolenou nebo na zahradu, kterou se naučí i menší děti. Oblíbená hra zajistí zábavu pro děti i dospělé. Obsah balení: 2 rakety míček Velikost: 49 cmParametry produktu
| Kód produktu | W118216 |
| Ean produktu | 8590331182169 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 49.0 cm |
| Šířka výrobku: | 28.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 6.0 cm |
| Šířka balení: | 28.0 cm |
| Výška balení: | 49.0 cm |
| Délka kartonu: | 51.0 cm |
| Šířka kartonu: | 51.0 cm |
| Výška kartonu: | 78.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.20288 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

