A - Figurka Delfín 11 cm
Kód produktu: W101850
Slevová skupina: B
Ručně malovaná figurka Dellfín nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Unikátní napodobenina skutečného zvířete může sloužit jako hračka nebo výstavní ...
Podobné produkty
Popis produktu
Ručně malovaná figurka Dellfín nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Unikátní napodobenina skutečného zvířete může sloužit jako hračka nebo výstavní kousek. Figurky jsou lehké, voděodolné a téměř nerozbitné. Velikost: 11 cmParametry produktu
| Kód produktu | W101850 |
| Ean produktu | 8590331018505 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 10.5 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 38.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06270 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 720 |
| Země původu: | CN |

