A - Figurka Pandí mládě 4,5 cm
Kód produktu: W101885
Slevová skupina: B
Pandí mládě výborně zapadne do tvé sbírky! Tato ručně malovaná figurka může sloužit jako hračka nebo sběratelský kousek. Figurka je lehká, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Pandí mládě výborně zapadne do tvé sbírky! Tato ručně malovaná figurka může sloužit jako hračka nebo sběratelský kousek. Figurka je lehká, voděodolná a téměř nerozbitná. Velikost: 4,5 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W101885 |
| Ean produktu | 8590331018857 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 26.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 4.5 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 65.0 cm |
| Šířka kartonu: | 25.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07313 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1000 |
| Země původu: | CN |

