A3 Zemské polokoule a přírodní nej CZ
Kód produktu: W001668
Slevová skupina: C
Oboustranná mapa zemské polokoule, rozměr: A3
Podobné produkty
Popis produktu
Oboustranná mapa zemské polokoule, rozměr: A3Parametry produktu
| Kód produktu | W001668 |
| Ean produktu | 8590331343980 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 42.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.1 cm |
| Délka kartonu: | 42.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.1 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 49059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 1 |

