Basic English I - A4
Kód produktu: W015114
Slevová skupina: C
Soubor naučných tabulí BASIC ENGLISH je určen především k snadnému zvládnutí prvních hodin angličtiny, ale i k zopakování učiva a jeho ...
Podobné produkty
Popis produktu
Soubor naučných tabulí BASIC ENGLISH je určen především k snadnému zvládnutí prvních hodin angličtiny, ale i k zopakování učiva a jeho procvičování. Doplňuje a ilustruje výklad učitele a usnadňuje tak zvládnutí látky. Díl I tvoří úvod do anglického jazyka a lehkou formou otvírá základní tematické okruhy jako barvy, tvary, číslice a protiklady. Obsahem druhé strany je včetně nezbytného gramatického minima téma čas - hodiny, poskytování základních časových informací, fáze dne, měsíce, roční období. Závěr tvoří krátká konverzace, která shrnuje pozdravy, představení, seznámení, loučení.Parametry produktu
| Kód produktu | W015114 |
| Ean produktu | 8590331343089 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 29.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.1 cm |
| Délka kartonu: | 29.5 cm |
| Šířka kartonu: | 21.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.1 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 49059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | CZ |

