ABC skládačka
Kód produktu: W550204
Slevová skupina: C
Zábavná skládačka ABC. Tato skládačka obsahuje všechny písmenka abecedy a podložky do kterých se písmenka dají vtlačit. Podložky jsou 4 a dají se spojit a vytvořit jednu větší.
Podobné produkty
Popis produktu
Zábavná skládačka ABC. Tato skládačka obsahuje všechny písmenka abecedy a podložky do kterých se písmenka dají vtlačit. Podložky jsou 4 a dají se spojit a vytvořit jednu větší.Parametry produktu
| Kód produktu | W550204 |
| Ean produktu | 8595018900128 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 44 |
| Země původu: | CZ |

