Auto na setrvačník služby 8,5 cm
Kód produktu: W027795
Slevová skupina: A
Auto. Rozměry 8,5x5x5,5 cm. Na setrvačník. 4 varianty - sanitka, policie, hasiči, popeláři.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto. Rozměry 8,5x5x5,5 cm. Na setrvačník. 4 varianty - sanitka, policie, hasiči, popeláři.Parametry produktu
| Kód produktu | W027795 |
| Ean produktu | 8590331959884 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 78.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 98.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.22932 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 144 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

