Auto Drift Return RC na dálkové ovládání 19 cm
Kód produktu: W049919
Slevová skupina: A
Auto Drift Return RC na dálkové ovládání. Rozměry 19x9x6 cm. Frekvence 2.4GHz. Pistolový ovladač. Součástí 4 standardní a 4 driftovací kola, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto Drift Return RC na dálkové ovládání. Rozměry 19x9x6 cm. Frekvence 2.4GHz. Pistolový ovladač. Součástí 4 standardní a 4 driftovací kola, kužely. Světelné efekty. Bateriový pack 3.7V 500mAh do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Provozní doba až 20 min, nabíjení 80 min. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta a na ovladači.Parametry produktu
| Kód produktu | W049919 |
| Ean produktu | 8590331032518 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ dop 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V 500mAh do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 70.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.0 cm |
| Výška kartonu: | 54.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.10584 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

