Buldozer překlápěcí RC na dálkové ovládání 20 cm
Kód produktu: W013873
Slevová skupina: B
- Výprodej
Buldozer překlápěcí RC na dálkové ovládání. Velikost 20 cm. Frekvence 2.4 GHz. Světelné efekty. Bateriový pack 3.7V pro buldozer součástí, 2xAA ...
Podobné produkty
Popis produktu
Buldozer překlápěcí RC na dálkové ovládání. Velikost 20 cm. Frekvence 2.4 GHz. Světelné efekty. Bateriový pack 3.7V pro buldozer součástí, 2xAA pro ovladač nejsou součástí. USB nabíjení. Rychlost 3 km/h. Provozní doba až 20 min.
Parametry produktu
| Kód produktu | W013873 |
| Ean produktu | 8590331934904 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 21.2 cm |
| Šířka výrobku: | 15.7 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 59.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 51.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.12000 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

