Auto Light Explosion RC na dálkové ovládání 44 cm
Kód produktu: W038110
Slevová skupina: B
Auto Light Explosion RC na dálkové ovládání. Rozměry 44x19x14 cm. Frekvence 2.4GHz. Pistolový ovladač. Rychlost 15 km/h. Světelné efekty, přepínání ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto Light Explosion RC na dálkové ovládání. Rozměry 44x19x14 cm. Frekvence 2.4GHz. Pistolový ovladač. Rychlost 15 km/h. Světelné efekty, přepínání módů tlačítkem na ovladači. 7.4V 500mAh bateriový pack do auta součástí, 2xAA do ovladače není součástí. USB kabel součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W038110 |
| Ean produktu | 8590331985197 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 7.4V 500mAh bateriový pack do auta součástí, 2xAA do ovladače není součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.4 kg |
| Délka výrobku: | 57.0 cm |
| Šířka výrobku: | 27.5 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 59.0 cm |
| Šířka kartonu: | 57.0 cm |
| Výška kartonu: | 47.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.15806 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

