Tanková bitva historická RC 25 cm
Kód produktu: W105104
Slevová skupina: B
Vrhni se do válečné bitvy! Ovládej tank a hledej svého nepřítele! Jeď náročným terénem! Nachytej svého soupeře a sestřel ho! Koho zasáhnou čtyři ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vrhni se do válečné bitvy! Ovládej tank a hledej svého nepřítele! Jeď náročným terénem! Nachytej svého soupeře a sestřel ho! Koho zasáhnou čtyři střely prohrává! Opravdová zábava pro kluky i chlapy. každý z tanku funguje na jiné frekvenci - 27 a 40 Mhz otočná věž zvukové a světelné efekty napájení 4,8V battery pack - nabíjení do sítě Velikost: 25 cm (bez děla) Doporučený věk: od 6 letParametry produktu
| Kód produktu | W105104 |
| Ean produktu | 8590331051045 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | battery pack zespodu tanku; 2xAA ovladac |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.3 kg |
| Délka výrobku: | 42.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.5 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Délka balení: | 14.0 cm |
| Šířka balení: | 42.0 cm |
| Výška balení: | 33.0 cm |
| Délka kartonu: | 57.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 71.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.18212 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 4 |
| Balení velké: | 8 |
| Země původu: | CN |

