Auto policejní kouřící RC na dálkové ovládání 21 cm - český obal
Kód produktu: W037465
Slevová skupina: A
Auto policejní RC na dálkové ovládání. Velikost 21 cm. Frekvence 27MHz. Dálkově otevírací dveře. Světelné a kouřové efekty. 3xAA baterie do auta, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto policejní RC na dálkové ovládání. Velikost 21 cm. Frekvence 27MHz. Dálkově otevírací dveře. Světelné a kouřové efekty. 3xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta. Tlačítko na ovladači - otevírání dveří. Nádrž v zadní části před křídlem. Nádobka na vodu součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W037465 |
| Ean produktu | 8590331980710 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA do auta, 2xAA do ovladače |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.5 cm |
| Výška výrobku: | 9.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 56.0 cm |
| Šířka kartonu: | 44.5 cm |
| Výška kartonu: | 60.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.15077 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

