Produkt byl přidán do oblíbených
Auto policejní svítící s kouřovými efekty RC na dálkové ovládání 18 cm - český obal
Kód produktu: W029755
Slevová skupina: A
Auto policejní svítící s kouřovými efekty RC na dálkové ovládání. Velikost 18 cm. Frekvence 40 MHz. Světelné a kouřové efekty. Bateriový pack 3.7V ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto policejní svítící s kouřovými efekty RC na dálkové ovládání. Velikost 18 cm. Frekvence 40 MHz. Světelné a kouřové efekty. Bateriový pack 3.7V Li-ion do auta součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Nádržka na vodu na křídle. Nádobka na vodu součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta. Tlačítko mezi páčkami na ovladači - kouřové efekty.Parametry produktu
| Kód produktu | W029755 |
| Ean produktu | 8590331967681 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V Li-ion auto součástí, 2xAA ovladač není součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 34.5 cm |
| Výška výrobku: | 7.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 35.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 56.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06468 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 4 |
| Balení velké: | 8 |
| Země původu: | CN |

