Auto RC na dálkové ovládání 18 cm
Kód produktu: W020989
Slevová skupina: A
Auto RC na dálkové ovládání. Velikost 18 cm. Frekvence 27 MHz. Auto 3xAA, ovladače 2xAA nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta. 2 varianty - oranžová, modrá.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto RC na dálkové ovládání. Velikost 18 cm. Frekvence 27 MHz. Auto 3xAA, ovladače 2xAA nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta. 2 varianty - oranžová, modrá.Parametry produktu
| Kód produktu | W020989 |
| Ean produktu | 8590331945351 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | auto 3xAA, ovladače 2xAA nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 28.8 cm |
| Šířka výrobku: | 13.8 cm |
| Výška výrobku: | 10.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 7.3 cm |
| Šířka kartonu: | 59.5 cm |
| Výška kartonu: | 67.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02910 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

