Auto RC na dálkové ovládání policie ČR 23 cm - Český obal
Připrav se na pořádnou policejní honičku! S tímto parádním RC autem ti neunikne žádný zločinec! Nastartuj a vydej se pomáhat a chránit! frekvence ...
Podobné produkty
Popis produktu
Připrav se na pořádnou policejní honičku! S tímto parádním RC autem ti neunikne žádný zločinec! Nastartuj a vydej se pomáhat a chránit! frekvence 27 MHz dosah ovládání až 15 metrů baterie - auto 3xAA, baterie - ovladač 2xAA (nejsou součástí balení) Velikost: 23 cm Doporučený věk: od 3 let
Parametry produktu
| Kód produktu | W001828 |
| Ean produktu | 8590331903023 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA zespodu auta, 2xAA ovladač |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 32.3 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07480 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

