Balónek nafukovací 30cm - sada 6ks, svítící ve tmě
Kód produktu: W009924
Slevová skupina: A
Balónky slouží jako dekorace na různé dětské karnevaly, párty, oslavy, svatby a spoustu jiných akcí, které rozzáří svými barvami. A hlavně jsou ...
Podobné produkty
Popis produktu
Balónky slouží jako dekorace na různé dětské karnevaly, párty, oslavy, svatby a spoustu jiných akcí, které rozzáří svými barvami. A hlavně jsou především skvělou zábavou pro vaše děti. Počet kusů: 6Parametry produktu
| Kód produktu | W009924 |
| Ean produktu | 8590331922956 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 13.5 cm |
| Šířka výrobku: | 18.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 26.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04644 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 20 |
| Balení velké: | 400 |
| Země původu: | CN |

