Auto s dobíjecí stanicí RC na dálkové ovládání 27,5 cm
Kód produktu: W049319
Slevová skupina: A
Auto s dobíjecí stanicí RC na dálkové ovládání. Rozměry auta 27,5x11,5x8 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné a zvukové efekty. Bateriový pack 3.7V ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto s dobíjecí stanicí RC na dálkové ovládání. Rozměry auta 27,5x11,5x8 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné a zvukové efekty. Bateriový pack 3.7V 1200mAh do auta a dobíjecí stanice součástí, 2xAAA do ovladače nejsou součástí. Rychlost 15 km/h, provoz až 20 min, nabíjení 3,5 h, dosah 25 m. USB kabel součástí. USB vstup nad zadním levým kolem. Ovladač - přepínač ON/OFF, 6 světelných módů, automatické parkování, zvukové efekty.Parametry produktu
| Kód produktu | W049319 |
| Ean produktu | 8590331021390 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.7V 1200mAh do auta a dobíjecí stanice součástí, 2xAAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 36.8 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 92.5 cm |
| Šířka kartonu: | 22.5 cm |
| Výška kartonu: | 38.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08013 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 5 |
| Země původu: | CN |

